FANDOM


Gwidon, słowiańskie bóstwo i syn Juraty, Pani Morza Bałtyckiego, ma ponad tysiąc lat. Jest przystojny i śniady podobny do Mirona, ma ciemne jak gorzka czekolada oczy i czarne włosy.

Wzmianki

W Złodzieju Dusz Dora Wilk spotyka go w Lizard Kingu w Toruniu na imprezie pożegnalnej urządzonej przez współpracowników z posterunku. Pokazuje go Witkacemu jako przykład istoty nadnaturalnej. Potem wiedźma prosi go do tańca i flirtuje z nim

W Bogowie muszą być szaleni Gwidon zaczyna robić Dorze sceny zazdrości po wspólnym seksie i wiedźma uświadamia sobie, że poraziła go mocą wiedźm płodności, ponieważ bóstwo było tak nieostrożne że nie używało osłon. Dora wyprasza Gwidona ze swojego mieszkania i zrywa relację z nim. Gwidon jedzie do Trójprzymierza leczyć złamane serce.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki