FANDOM


Powitanie

Na Thornverse składają się trzy serie książek (oraz zbiór opowiadań), każda z nich posiada swojego protagonistę, a łączy je rozbudowane uniwersum stworzone przez Anetę Jadowską, okraszone pięknymi ilustracjami Magdaleny Babińskiej. Poznajcie zatem głównych graczy i przypisane im serie:

Uważajcie jednak - jeśli nie przeczytaliście jeszcze książek i opowiadań wiele wiadomości z tu obecnych może zdradzić sekrety postaci i miejsc. There be spoilers!

Obecnie mamy 125 stron i ciągle rośniemy!

Dla tych, co zaczynają

Jeśli nie czytaliście jeszcze książek, ale zastanawiacie się o co w ogóle chodzi, to zapraszamy do zapoznania się z następującymi stronami:

  • Aneta Jadowska - strona o autorce
  • Magdalena Babińska - strona o autorce ilustracji
  • Heksalogia - strona o Heksalogii o Wiedźmie, która zawiera kolejność tomów. Uwaga, w linkach do tomów będą streszczenia ;)
  • Ropuszki - strona o tomie opowiadań łączących serię o Dorze z serią o Witkacu, wraz z chronologią opowiadań w stosunku do tomów Heksalogii.

Ostatnie zmiany

Jak pomóc?

Pomóż nam i spróbuj rozbudować tę wiki.

Opisz nową Postać

Utwórz nową stronę

Rozwiń zalążek strony

Możesz także pomóc rozbudować tę wiki poprzez edytowanie zalążków artykułów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.