FANDOM


Urok Jezabel jest wszczepiany przez dotyk. Powoduje, że każda osoba, która dotknie noszącego, pragnie uprawiać z nią seks.Nosiciel nie może wyczuć uroku i wyjąć go sam. Może to zrobić osoba trzecia, która będzie miała wystarczająco samokontroli.

Wydłubany nożem urok wygląda jak gładki kamyk, o wielkości centymentr na centymentr, nieco zbyt regularny na bycie dziełem natury. Dymi i rozpada się po wrzuceniu do wody święconej.

Wzmianki

W Bogowie muszą być szaleni Jezebel wszczepia urok Dorze, aby ta uprawiała seks z Joshuą, tym samym łamiąc prawo niebieskie, co doprowadziłoby do skazania Joshui na śmierć. Miron, dzięki praktyce w samokontroli usuwa urok.

Z opowiadania Gabriela wynika, że Jezebel wszczepiła urok Ariemu (ojcu Mirona), aby ten uprawiał seks z Księżniczką (Sarą), córką Rafaela, matką Joshui, synową Gabriela - wszystko to dlatego, że Aaron, syn Gabriela pozostał wierny swojej żonie zamiast ulec uwodzicielskim zapędom Jezebel.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki